Bedrijfspagina

SENSES Een oase van rust in het centrum van Kralendijk

Verstopt in het levendige centrum van Kralendijk, tussen eetgelegenheden en winkels, vind je een oase van rust in een tropische tuin. Welkom bij Senses Boutique Hotel & Apartments.

Onze penthouses, appartementen en hotelsuites zijn ieder op een unieke wijze ingericht met veel aandacht voor detail. Een ontspannen sfeer met een vleugje luxe.

Senses is met hoogwaardige kwaliteit en gastvrijheid in gedachten ontworpen. Dit vertaalt zich terug in zachte materialen, comfortabel meubilair en fijne voorzieningen die je verblijf compleet maken. Het interieur is geïnspireerd op stedelijke charme en tropische ambiance.

Deze ambiance vind je terug in de tropische tuin waar ons zwembad zich bevindt. In de cabana’s of op onze strandbedjes, omringd door palmen, de geur van de Caribische zee, lijk je geheel afgezonderd van het bruisende stadsleven.

Senses Boutique hotel

Stap uit onze tuin, het hart van Kralendijk in en loop langs de boulevard naar restaurants en shops. Met een eigen parkeerterrein voor de deur, stap je ook makkelijk in je eigen auto om het eiland te verkennen.

Senses kent een hoge servicegerichtheid en ons team zet zich met veel passie in voor en tijdens jouw verblijf om alles zo relaxt mogelijk te laten verlopen, hoef jij alleen nog te besluiten of je vandaag een plons neemt in de zee voor de deur, of het zwembad.

De locatie

Met de verschillende unieke kamers en uitgebreide voorzieningen is SENSES een ideaal hotel voor de kort en lang verblijvende toeristen, voor de zakenreiziger en uiteraard zeer geschikt voor een huwelijksreis.

Senses Boutique hotel

Door de ligging is het een perfecte uitvalsbasis om het eiland te verkennen of te voet in het centrum te genieten van culinaire Bonaire. De suites bieden een romantische get-a-way met centraal in de kamer een besloten patio tuin met een modern vrijstaand ligbad met uitzicht op de sterrenhemel. De appartementen zijn voorzien van alle gemakken en meer om een wat langer verblijf zo comfortabel mogelijk te maken.

Senses Boutique hotel

Het zal je aan niets ontbreken tijdens je verblijf bij SENSES Boutique Hotel & Apartments, ons team staat altijd voor je klaar en met liefde regelen we voor jou een huurauto of boeken een leuke trip. Wat dacht je van een zeiltocht met een catamaran, of een tour door het nationaal park Washington Slagbaai? Een kleine greep uit het aanbod van services die persoonlijk voor je worden geregeld.

Contact

Meer informatie? Neem dan gerust contact met ons op via e-mail, telefoon of WhatsApp

Senses Boutique Hotel Bonaire

Kaya JNE Craane 24
Kralendijk, Bonaire
Dutch Caribbean
Website
+599 701 6066
welcome@cometoyoursensesbonaire.com

Deel dit artikel