Bedrijfspagina

Dive Friends Bonaire

Wij zijn jouw Dive Friends

Ons team staat klaar om ervoor te zorgen jouw duik een uitzonderlijke ervaring wordt. Met onze acht duikscholen, praktisch verspreid over het eiland, ben je altijd verzekerd van een Dive Friends bij jou in de buurt. We bieden een breed scala aan duikactiviteiten, waaronder PADI-cursussen van beginner tot professional, kantduiken met gids, bootduiken, Avelo en nog veel meer. Kom gezellig met ons op Bonaire duiken!

Bonaire als duikhoofdstad

Bonaire, gelegen in het Caribisch gebied, biedt duikliefhebbers een onvergetelijke ervaring in een van ’s werelds meest diverse onderwateromgevingen. Ook wel bekend als dé kantduik hoofdstad van de wereld! Het eiland telt meer dan 60 duiklocaties die vanaf de kant te bereiken zijn.

Met kristalhelder water, kleurrijke koraalriffen en een overvloed aan zeeleven is het eiland perfect voor zowel beginners als ervaren duikers. Het eiland biedt vrije toegang tot de prachtige kustlijn, terwijl de sterke nadruk op duurzaam toerisme zorgt voor een verantwoorde verkenning van deze adembenemende onderwaterwereld. Duikers kunnen niet alleen genieten van de natuur, maar ook bijdragen aan het behoud ervan.

Het behouden van ons thuis

De oceaan is ons thuis. Daarom zijn we toegewijd aan het organiseren en ondersteunen van natuurbehoud. Vier keer per jaar organiseren we een Quarterly Clean Up Dive waarbij we samen met vrijwilligers het rif schoonmaken. We zijn ook actief betrokken bij de startup ‘Roffa Reefs’ die onderzoek doet naar het kweken en voeden van zeevissen op Bonaire.

Altijd een Dive Friends locatie in de buurt

Met acht duikscholen verspreid over het eiland heb je altijd het gemak van een Dive Friends in de buurt. Het verwisselen van duikflessen is nog nooit zo gemakkelijk geweest! Ons team staat voor je klaar bij elke duikschool om je te helpen met jouw duikuitrusting en het plannen van jouw duiken op Bonaire. Ben je op zoek naar de coolste Caribbean lifestyle essentials? Bezoek dan een van onze drie overige winkels.

Word een pro met PADI Pro

Maak van je passie je beroep! Ons team van ervaren instructeurs en in-house Course Director is toegewijd om je te begeleiden. Op onze PADI Pro pagina delen we informatie over cursussen zoals Divemaster en Instructeur. Ontdek onze flexibele lesroosters en duik in de volgende fase van jouw avontuur!

Avelo, de nieuwe revolutionaire duiktechnologie

We zijn blij dat we het eerste officiële Avelo Dive Center genoemd mogen worden in het Caribisch gebied. Er gaat niets boven de sensatie van moeiteloos zweven onder water. Het Avelo-systeem weegt bijna de helft minder dan standaard duikuitrusting en herdefinieert je duikervaring door een perfect en stabiel neutraal drijfvermogen te bieden. Ervaar het zelf tijdens een Avelo cursus!

We helpen je graag!

Wil je beginnen met duiken op Bonaire, heb je een vraag over een specialty of ben je gewoon op zoek naar de perfecte vinnen? Neem gerust contact met ons op! We helpen je graag bij jouw volgende duikavontuur op Bonaire.

Contact

Locaties

Duikscholen

Hamlet Oasis
Sand Dollar
Retail & Dive
Yellow Submarine
Dive Inn
Port Bonaire
Resort Bonaire
Delfins Beach

Deel dit artikel